Novinky v IMC Slovakia

Máme nové svetelné logo
30.03.2020
Máme nové svetelné logo
Pomaly finišujeme s prácami na nadstavbe našej administratívnej budovy. Dokončili sme aj nové svetelné logo, z ktorého sa tešíme.
Veselé Vianoce a šťastný nový rok!
24.12.2019
Veselé Vianoce a šťastný nový rok!
Milí obchodní partneri! S prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov a mnohých úspechov v novom roku pripájame poďakovanie za vašu dôveru a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu. IMC Slovakia, s.r.o.
Mikuláš navštívil IMC Slovakia
06.12.2019
Mikuláš navštívil IMC Slovakia
Naše deti poslúchali aj tento rok a preto sme sa v krásnom počte zase stretli na pravidelnej akcii IMC Mikuláš 2019. Spolu s pani Mikulášovou prišli aj škriatkovia, ktorí naše deti zabávali kým prišiel Mikuláš.
Prebieha rekonštrukcia
25.10.2019
Prebieha rekonštrukcia
Keďže sa stále snažíme spríjemniť a vylepšiť pracovné prostredie pre našich zamestnancov, začali sme v týchto dňoch s očakávanou prestavbou administratívnej budovy IMC. Budova bude väčšia a kancelárie budú modernejšie. Tešíme sa na výsledok.
Pelesko má novú stránku!
11.10.2019
Po 4 rokoch od spustenia stránky www.pelesko.sk sme sa rozhodli pre zmenu - nový modernejší vizuál našej webovky o peletovacích linkách a takisto nové logo. Tešíme sa z tejto zmeny a dúfame, že aj naši zákazníci budú spokojní.
Pelesko sa chystá do Nitry
01.08.2019
Pelesko sa chystá do Nitry
Pozývame vás na veľtrh Agrokomplex, ktorý sa bude konať v dňoch 22. - 25. 8. 2019. Pelesko s partnerom Smartwiel budú vystavovať na voľnej ploche E, stánok č. 27. Vystavovať budeme peletovaciu linku Kompakt, elektrické kolobežky Citywiel a aku fúrik Smartwiel. Tešíme sa na vás!
Zelená zóna v IMC Slovakia
25.07.2019
Zelená zóna v IMC Slovakia
Nové posedenie v zelenej zóne! Toto leto si môžu naši zamestnanci spríjemniť obed posedením v altánkoch alebo v novej kuchynke v zelenej zóne, kde si priamo môžu obed kúpiť z nového automatu.
Prerábame našu firemnú prezentáciu
24.07.2019
Prerábame našu firemnú prezentáciu
Ani cez leto nezaháľame a snažíme sa vylepšiť naše firemné prezentácie pre nových, ale aj stálych zákazníkov. Snažíme sa vylepšiť dizajn, doplniť nové fotografie a aktualizovať nové stroje.
IMC Family Day 2019
22.06.2019
IMC Family Day 2019
Dňa 22. 6. 2019 sa konala naša pravidelná akcia IMC Family Day. Stretli sme sa v Podskalí a aj keď nám počasie chvíľu neprialo, nakoniec sa zabavili deti aj dospelí :) Tešíme sa na ďalší ročník.