Profil spoločnosti IMC Slovakia, s.r.o.

 

 

1995

V tomto roku bola založená spoločnosť IMC Slovakia, s.r.o. v Považskej Bystrici

 

 

 

23 000

Rozloha nášho areálu v m2, v ktorom sú sklady, haly aj administratívne budovy

 

 

 

265

Aktuálne má naša spoločnosť 265 zamestnancov, tento počet stále rastie

 

 

 

 

Strojárska výroba
prvotriednej kvality

Spoločnosť IMC Slovakia, s.r.o. sme založili v roku 1995 v Považskej Bystrici. Zameriavame sa na strojársku výrobu pre rôzne priemyselné odvetvia (potravinársky, automobilový, oceliarsky, textilný, vzduchotechnický, stavebný priemysel a mnohé iné). Vo vlastnej réžii a vo vlastných výrobných priestoroch zabezpečíme výrobu súčiastok či ucelených liniek podľa dodaných požiadaviek, v prvotriednej kvalite a v dohodnutom termíne odovzdania zákazky.

 

 

Strojárske služby

 

 

 

 

 

 

 

 

Líder v regióne, stabilný
partner na slovenskom trhu

Od vzniku našej spoločnosti sa snažíme budovať si dobré meno aj stabilnú pozíciu. V rámci trenčianskeho regiónu patríme medzi lídrov v oblasti strojárskych služieb a tento status si poctivým prístupom k práci chceme udržať. Nájdete v nás spoľahlivého a konkurencieschopného partnera aj v rámci slovenského trhu. Naša spoločnosť dosahuje zisk čestným spôsobom a na základe kvalitne poskytovaných služieb.

 

 

História IMC Slovakia

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlhodobo spolupracujeme
aj so zahraničím

Naša spolupráca sa odohráva aj na medzinárodnej úrovni. Našimi pravidelnými zákazníkmi sú spoločnosti z krajín Európskej únie – Nemecko, Belgicko, Holandsko, alebo z Veľkej Británie. Konštrukčné a montážne práce realizujeme aj pre priemyselné spoločnosti z USA. S nárokmi našich zahraničných partnerov držíme krok vďaka kvalifikovanému personálu a neustálym investíciám do technológie, vývoja a výskumu.

 

 

Naše certifikáty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozľahlý areál a vysokokvalitne vybavený strojový park

Náš areál mal v roku 2020 rozlohu takmer 23 000 m2. Administratívne budovy, sídlo firmy aj montážne haly sa nachádzajú v mestskej časti mesta Považská Bystrica, v Šebešťanovej. Od centra mesta sa náš výrobno-obchodný areál nachádza len 6 km. Ideálna poloha nám umožňuje neustále rásť a vyčleniť na jednotlivé strojárske služby toľko priestoru, koľko potrebujú. Máme vlastné páliace centrá, obrábacie centrá, zvarovňu, lakovňu, pieskovňu, montážne haly či meracie stredisko.

 

 

Galéria areálu

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponzorujeme mladých basketbalistov v Považskej Bystrici

Sponzoring je nielen súčasťou prezentácie firmy, ale ukazuje aj ľudskú a sociálne orientovanú tvár nášho podnikania. Aj toto bol jeden z dôvodov, prečo sme sa stali generálnym sponzorom mládežníckeho basketbalového klubu v Považskej Bystrici. Ďalším dôvodom je fakt, že tento klub vychoval viacerých úspešných reprezentantov Slovenska a patrí medzi veľmi úspešné slovenské žiacke kluby. Veríme, že naša finančná podpora pomôže vychovať v našom regióne mnoho úspešných basketbalistov.

 

 

Život v IMC Slovakia

 

 

 

 

 

 

 

Oslovil vás náš profil?

 

Kontaktujte nás