Strojárska spoločnosť IMC Slovakia, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Široká ponuka služieb

 

Ponúkame služby v oblasti spracovania plechov, kovovýroby a kovoobrábania, zvárania viacerými metódami, povrchových úprav kovov, montáží liniek, strojov, externého merania a vývoja.

 

 

 

 

 

Stabilná pozícia na trhu

 

Spoľahlivý a odborne vzdelaný personál pristupuje zodpovedne ku každej objednávke. Aj preto patríme medzi lídrov v oblasti strojárenskej výroby na Slovensku.

 

 

 

 

 

Špičkový strojný park

 

Technológie pravidelne kontrolujeme a inovujeme. Vzdelávanie a napredovanie je pre nás dôležité rovnako ako investovanie do rozvoja strojného parku alebo do rozširovania výroby.

 

 

 

 

 

Pozrite si naše služby v oblasti strojárskej výroby

 

Strojárske služby

 

 

 

 

 

 

IMC Slovakia

Poctivá strojárska výroba už od roku 1995

Sme spoľahlivá strojárska spoločnosť, ktorá sa strojárskym službám venuje už od roku 1995. Teší nás, že aj v pomerne silnej konkurencii strojárskych služieb v našom regióne patríme k lídrom na trhu. Zároveň dlhodobo udržujeme obchodné vzťahy so zahraničím a zahraniční partneri v nás našli overeného partnera, ktorý dodržuje kvalitu, aj termíny dodania.

 

 

Profil spoločnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

Naša výroba

Rozľahlý výrobný areál, 265 zamestnancov

V mestskej časti Považskej Bystrice v Šebešťanovej sme vybudovali vlastný výrobný areál, ktorý sme už vo viacerých etapách rozšírili o nové výrobné či konštrukčné haly. Napredovanie našej spoločnosti ide ruka v ruke s rozširovaním výrobných priestorov, inovovaním používaných technológií alebo vylepšovaním technologických postupov.

 

 

Ponuka služieb

 

 

 

 

 

 

 

Kariéra

Staňte sa súčasťou nášho tímu

Práca v spoločnosti IMC Slovakia je nielen dobre finančne ohodnotená, ale aj príjemná a zaujímavá zároveň. Máte možnosť rásť po stránke vedomostí, aj zručností. Všetkých zamestnancov si vážime a podporujeme ich snahu napredovať. Naši zamestnanci majú tímového ducha, k práci pristupujú zodpovedne a pomáhajú nám plniť firemný cieľ, ktorým je neustále napredovanie, kvalita a spoľahlivosť.

 

 

Kariéra v IMC

 

 

 


 

 

 

 

 

Kontakty

 

 

Aktuality

Štastné a veselé Vianoce!
06.12.2021
Štastné a veselé Vianoce!
Vážení zákazníci a obchodní partneri, s prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov a mnohých úspechov v novom roku, pripájame poďakovanie za Vašu dôveru a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu. Team IMC Slovakia
Opäť sme získali pečať bonity!
23.06.2021
Vážení zákazníci, sme radi, že aj za ťažký rok 2020, ktorý sa niesol v znamení koronakrízy a pandémie, naša spoločnosť dosiahla výborné hospodárske výsledky a IMC Slovakia znovu ohodnotili ako bonitný podnik. Cieľom hodnotenia bolo vyselektovať bonitné podniky, ktoré sú finančne stabilné, spoľahlivé a prosperujúce. Tešíme sa z dosiahnutého výsledku a sme radi, že to môžeme s Vami zdieľať.
Máme novú stránku!
11.05.2021
Milí zákazníci, s radosťou Vám predstavujeme našu novú webovú stránku, na ktorej sme usilovne nejaký čas pracovali. Snažili sme sa, aby ste na nej našli všetky dôležité informácie a aby bola prehľadná a pestrá. Tešíme sa z nej a dúfame, že splní svoju úlohu na 100% :)
Pozrite si nové promo video!
13.10.2020
Radi by sme sa s vami podelili o naše najnovšie promo video - Komplexný pohľad na spoločnosť IMC Slovakia. Dúfame, že sa vám video bude páčiť.
Máme predĺžené certifikáty ISO
14.08.2020
Máme predĺžené certifikáty ISO
Milí zákazníci, stále kladieme dôraz na kvalitu a preto po re-certifikácii máme certifikáty na ISO 9001 a ISO 3834 platné do 1. 5. 2023.
Píla Altendorf na predaj!
04.08.2020
Ponúkame na predaj formátovaciu pílu Altendorf F45 ProDrive. Technické špecifikácie si prečítajte na tomto odkaze.