Kovoobrábanie a kovovýroba

 

 

Kovoobrábanie a kovovýroba v IMC Slovakia

 

 

 

 

 

 

Vlastné výrobné priestory

Kovoobrábanie prevádzkujeme vo vlastných výrobných halách. Využívame metódy ako frézovanie, vyvŕtavanie, sústruženie a drážkovanie. Kovové súčiastky, časti či celky obrábajú naši školení a šikovní zamestnanci.

 

 

 

 

Moderná technológia

Disponujeme modernou technológiou ako sú CNC linky a frézy, profesionálne horizontálne WHQ vŕtačky a drážkovačky. Technológiu si môžete pozrieť v galériách pri jednotlivých strojárskych službách.

 

 

 

 

 

Výrobné technológie pri kovoobrábaní

 

 

 

 

 

Služba

Frézovanie kovov

Špecializujeme sa na kovoobrábanie za pomoci moderných konvenčných fréz a CNC fréz. Touto technológiou dokážeme vyfrézovať rôznorodý povrch a tvar podľa požiadaviek zákazníka. Na základe týchto požiadaviek určíme vhodnú metódu frézovania – konvenčné frézovanie, CNC frézovanie alebo horizontálne CNC frézovanie. Darí sa nám dodržiavať geometrické tolerancie aj v prípade presnosti do 0,01 mm.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Služba

Vyvŕtavanie kovov

Vyvŕtavanie je technika v rámci kovoobrábania, ktorá vyžaduje presné kovoobrábacie stroje na konvenčné vyvŕtavanie aj na CNC horizontálne vyvŕtavanie. V IMC Slovakia všetky tieto technológie máme a preto sme schopní vyvŕtaním rozšíriť predliate, predkované, predlisované, predvŕtané a inými spôsobmi vopred zhotovené otvory v kovových častiach či celkoch.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Služba

Sústruženie kovov

Náš strojársky výrobný program sa zameriava aj na sústruženie kovov. Sústruženie je efektívna metóda, ktorou dokážeme obrobiť vonkajšie aj vnútorné povrchy kovových častí či dielcov. Pre jednoduchšie súčiastky používame naše konvenčné sústruhy, pre súčiastky s maximálnym stupňom kvality a presnosti zase CNC sústruhy s presnosťou až do 0,01 mm.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Služba

Drážkovanie kovov

Obrážanie alebo drážkovanie sa využíva na obrážanie vnútorných tvarov strižníc, drážok na pero v nábojoch kolies a pod. Drážkovaním sa vytvorí sústava priamych drážok na hriadeli a náboji tak, aby do seba presne zapadali. Procesom drážkovania vytvoríme pomerne veľký počet drážok, čo je vhodné ak potrebujete použiť spojenie prostredníctvom viacerých pier. Rovnosť vieme dosiahnuť až do 0,02 mm na 1 meter materiálu.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Máte otázky?

 

Kontaktujte nás