Strojárska spoločnosť IMC Slovakia, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Široká ponuka služieb

 

Ponúkame služby v oblasti spracovania plechov, kovovýroby a kovoobrábania, zvárania viacerými metódami, povrchových úprav kovov, montáží liniek, strojov, externého merania a vývoja.

 

 

 

 

 

Stabilná pozícia na trhu

 

Spoľahlivý a odborne vzdelaný personál pristupuje zodpovedne ku každej objednávke. Aj preto patríme medzi lídrov v oblasti strojárenskej výroby na Slovensku.

 

 

 

 

 

Špičkový strojný park

 

Technológie pravidelne kontrolujeme a inovujeme. Vzdelávanie a napredovanie je pre nás dôležité rovnako ako investovanie do rozvoja strojného parku alebo do rozširovania výroby.

 

 

 

 

 

Pozrite si naše služby v oblasti strojárskej výroby

 

Strojárske služby

 

 

 

 

 

 

IMC Slovakia

Poctivá strojárska výroba už od roku 1995

Sme spoľahlivá strojárska spoločnosť, ktorá sa strojárskym službám venuje už od roku 1995. Teší nás, že aj v pomerne silnej konkurencii strojárskych služieb v našom regióne patríme k lídrom na trhu. Zároveň dlhodobo udržujeme obchodné vzťahy so zahraničím a zahraniční partneri v nás našli overeného partnera, ktorý dodržuje kvalitu, aj termíny dodania.

 

 

Profil spoločnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

Naša výroba

Rozľahlý výrobný areál, 265 zamestnancov

V mestskej časti Považskej Bystrice v Šebešťanovej sme vybudovali vlastný výrobný areál, ktorý sme už vo viacerých etapách rozšírili o nové výrobné či konštrukčné haly. Napredovanie našej spoločnosti ide ruka v ruke s rozširovaním výrobných priestorov, inovovaním používaných technológií alebo vylepšovaním technologických postupov.

 

 

Ponuka služieb

 

 

 

 

 

 

 

Kariéra

Staňte sa súčasťou nášho tímu

Práca v spoločnosti IMC Slovakia je nielen dobre finančne ohodnotená, ale aj príjemná a zaujímavá zároveň. Máte možnosť rásť po stránke vedomostí, aj zručností. Všetkých zamestnancov si vážime a podporujeme ich snahu napredovať. Naši zamestnanci majú tímového ducha, k práci pristupujú zodpovedne a pomáhajú nám plniť firemný cieľ, ktorým je neustále napredovanie, kvalita a spoľahlivosť.

 

 

Kariéra v IMC

 

 

 


 

 

 

 

 

Kontakty