Posúvame limity od roku 2007

Zváranie

Zváranie

Zváranie je metalurgický proces, pri ktorom sa vytvárajú nerozoberateľné spojenia prostredníctvom medziatómových väzieb medzi zváranými časťami priamo alebo prostredníctvom prídavného materiálu pro jeho ohreve, resp. plastickej deformácii.

 

Spoločnosť IMC Slovakia, s.r.o. disponuje zváracími zariadeniami, zváracími poloautomatmi, zváracími inventormi, pneumatickými bodovými zváračkami aj zváracím automatom. Zvárame metódami MIG/MAG a TIG. Naši skúsení zvárači zvárajú oceľové plechy i antikor.

 

 

 

Robotizované zváranie

 

V IMC Slovakia s.r.o. je robotické zváracie pracovisko pre malosériovú a kusovú výrobu. Pracovisko je postavené ako dvojstanicové. To znamená, že podľa charakteru výrobku sa zvára buď na prvej stanici osadenej jednoosím polohovadlom, alebo podľa potreby na druhej pracovnej stanici osadenej dvojosím polohovadlom. Zavedenie jednoduchého, ale presného systému výmeny zváracích prípravkov je možné veľmi pružne reagovať na zmenu výrobného programu. Opakovateľnú presnosť celého procesu polohy zvaru na výrobku zabezpečuje spoľahlivý manipulátor s dosahom až 2450 mm, ktorý je obohatený o vyhľadávací senzor polohy zvaru. Opakovateľná presnosť polohovania z ľubovoľnej polohy A do ľubovoľnej polohy B je v celom dosahu manipulátora + / - 0,08 mm. Zavedením robotického zváracieho pracoviska v podmienkach firmy IMC Slovakia s.r.o. sa dosiahla stabilizácia celého zváracieho procesu v rozsahu malých aj veľkých zváracích prúdov, čo významne prispelo k skvalitneniu výroby.

 

 

 

 

 

 

Máte záujem o naše služby?
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia