Posúvame limity od roku 2007

Tvarové rezanie laserom

Tvarové rezanie laserom

Delenie materiálu laserom (pálenie)

 

Využitie laserového lúča sa v dnešnej dobe uplatňuje takmer vo všetkých odvetviach. Inak to nie je ani pri strojárskej výrobe súčiastok v IMC Slovakia, s.r.o.

 

Nesporné výhody tejto technológie rezania, resp. delenia materiálu sú presnosť, tvarová rôznorodosť, vysoká kvalita opracovaného povrchu, rýchlosť a pod. Táto efektívna technológia nám umožňuje vyrábať súčiastky s vysokými nárokmi na kvalitu.

 

 

Stroje umožňujú pálenie súčiastok s rozmermi až 4000 mm x 2000 mm zo železa a antikóru do hrúbky 20 mm i z hliníka do hrúbky 12 mm.

 

Technická príprava CNC programov zabezpečí najoptimálnejšie rozloženie dielov na plechu s minimalizáciou odpadu materiálu. Pre rýchlu realizáciu vašich zákazok zabezpečujeme spracovanie technických výkresov do elektronickej formy (DXF, DWG, IPT a iné ), z ktorých sa následne vytvárajú rozviny pre páliacie stroje.

 

 

 

Výhody laserových výpalkov:

  • Rýchlosť pálenia až 25 m/min CNC spracovanie
  • Gravírovanie laserom
  • Minimálna odpadovosť
  • Nízka cena
  • Znižovanie nákladovosti pri väčších sériách

 

Pre dosiahnutie najvyšších podmienok kvality je možné následne súčiastky rovnať  v rovnacom stroji, pieskovať, odihľovať alebo vytvoriť štruktúru brusu na povrchu v brusnom stroji.

 

 

 
Máte záujem o naše služby?
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia