Strojárska výroba IMC Slovakia, s.r.o.

 

 

Vyrobíme súčiastky,
ale aj kompletné stroje

Strojárska výroba tvorí základ našich služieb. Vďaka pravidelným investíciám do technológií a najmodernejšej výpočtovej technike vám vieme zabezpečiť výrobu súčiastok, ale i ucelených, kompletných strojov a liniek. Náš výrobný areál má rozlohu takmer 23 000 m2, disponujeme vlastnými halami, skladmi, zvarovňou, lakovňou, pieskovňou či montážnou halou.

 

 

 

 

 

 

Kvalitu našej práce oceňujú
aj zahraniční partneri

Prevažná časť našich výrobkov putuje do zahraničia, najčastejšie do Nemecka, Holandska, Belgicka a do Veľkej Británie. Kvalitu našich strojárskych činností oceňujú slovenskí, ale i zahraniční obchodní partneri a klienti. Strojárske služby poskytujeme pre rôzne odvetvia priemyslu - potravinársky, automobilový, oceliarsky, textilný, vzduchotechnický, stavebný a pod.

 

 

 

 

 

 

 

Pozrieť strojárske služby

 

 

 

 

 

Čím vyniká naša strojárska výroba?

 

 

 

 

 

Máme individuálny prístup

 

Naplnenie individuálnych potrieb našich zákazníkov je prvoradé, hľadanie riešení na mieru nie je pre nás problém. Pre individuálne strojárske riešenia máme dostatočné personálne aj technologické kapacity.

 

 

 

 

Uspokojíme rôznorodé odvetvia

 

Zaoberáme sa strojárskou výrobou pre rôzne priemyselné odvetvia – potravinárstvo, automobilový priemysel, textilný, oceliarsky, stavebný či vzduchotechnický priemysel a mnohé ďalšie.

 

 

 

 

Striktné rozdelenie výroby

 

U nás je výroba striktne rozdelená na antikorovú a čiernu, aby sme uspokojili aj zákazníkov z potravinárskeho priemyslu, ktorí potrebujú pri výrobe liniek garantovať dodržanie predpísaných postupov.

 

 

 

 

Vlastníme certifikácie a normy

 

Riadime sa ISO 9001, ktoré akceptuje požiadavky normy STN EN ISO 9001:2008 pre výrobu a spracovanie kovov, kovových konštrukcií, výrobu a opravu strojov a zariadení. Vlastníme tiež certifikát pre zváranie STN EN ISO 3834-2:2005.

 

 

Pozrieť

 

 

 

 

Pravidelne kontrolujeme kvalitu

 

V meracom stredisku zabezpečujeme kontrolu hotových výrobkov rôznymi typmi meradiel. Meranie poskytujeme aj ako externú službu pre našich partnerov. Naše meradlá sú pravidelne kontrolované a kalibrované v nadväznosti na štátny etalón.

 

 

Meracie stredisko

 

 

 

 

Využívame moderné technológie

 

Pre udržanie konkurencieschopnosti neustále inovujeme zaužívané technologické postupy a investujeme do nových technológií. Podporujeme výskum a vývoj, ktorý riadi tím skúsených pracovníkov a odborníkov.

 

 

Výskum a vývoj

 

 

 

 

 

 

Potrebujete služby v oblasti strojárskej výroby?

Tie naše sme rozdelili nasledovne

 

 

 

 

 

Služba

Spracovanie plechov

Potrebujete plechy ohnúť, alebo vyrovnať? Potrebujete laserom vypáliť dokonalé výpalky alebo vysekať detailné súčiastky? Naše dielne sú vybavené najnovšími technológiami ako sú moderné lasery, ohýbacie stroje, rovnacie stroje, vysekávacie stroje či plazmy, vďaka ktorým spracujeme na milimeter presne každú vašu objednávku.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Služba

Obrábanie kovov a kovovýroba

Kovoobrábanie prevádzkujeme na vlastných, moderných CNC linkách a frézach, používame profesionálne horizontálne WHQ vŕtačky a drážkovačky. Ak hľadáte spoľahlivú firmu na frézovanie, sústruženie, vyvŕtavanie a drážkovanie kovových častí, celkov či súčiastok, pozrite si, s čím všetkým vám vieme pomôcť.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Služba

Zváranie kovov

Zváracie práce majú u nás na starosti skúsení a profesionálni zvárači. Vďaka nim, kvalitnej zváracej technológií a robotizovaným pracoviskám môžeme poskytovať našim klientom služby v oblasti zvárania plechov či antikoru. Zvárame metódami MIG/MAG (poloautomatické zváranie kovov v ochrannej atmosfére inertného alebo aktívneho plynu) a metódou TIG, ktorá patrí medzi najvšestrannejšie metódy, ale zároveň aj medzi tie najzložitejšie.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Služba

Povrchové úpravy

Medzi najčastejšie povrchové úpravy plechov a antikoru patrí pieskovanie, čierne pieskovanie, lakovanie, práškové lakovanie, odmasťovanie, žíhanie a brúsenie. Všetky tieto strojárske spôsoby úpravy povrchov pre vás zabezpečíme v našich vlastných výrobných halách a kompletne v našej personálnej réžii.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Služba

Montáž a konštrukčné práce

IMC Slovakia sa zameriava na montáž jednotlivých strojárskych častí, zložitých strojov a liniek. Oddelenie montáže disponuje skúšobňou zariadení do 170 kW. Naše montážne haly zaberajú plochu takmer 6 500 m2. Konštrukčné oddelenie je vám nápomocné pri vývoji prototypov, úprave či príprave dokumentácie výroby, ale aj pri návrhu kompletných zariadení na mieru.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

Oslovili vás naše služby?

 

Kontaktujte nás