Posúvame limity od roku 2007

Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Spoločnosť IMC Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 1995 v Považskej Bystrici. Sídlo spoločnosti sa nachádza 6 km od Považskej Bystrice v obci Šebešťanová. Spoločnočnosť si od svojho vzniku vybudovala stabilnú pozíciu na slovenskom i zahraničnom trhu. Dosahuje zisk a prispieva k rozvoju regiónu a udržateľnosti zamestnanosti v regióne.

 

 

 

Prevažná časť našich výrobkov smeruje na export v rámci celej Európy. Medzi najväčších zákazníkov patria významné medzinárodné spoločnosti z Nemecka, Holandska, Belgicka, Veľkej Británie ale aj zo Slovenska.

 

IMC Slovakia, s.r.o. sa nachádza v areáli s rozlohou približne 22 910 m². Súčasťou podniku sú administratívne budovy, sklady a výrobné haly, v ktorých sa nachádza príprava výroby s páliacimi centrami, obrábacími centrami, zvarovňou , lakovňou, pieskovňou, montážnou halou.

 

 

 

 

Našou dominujúcou oblasťou pôsobenia je strojárenský priemysel. Disponujeme novými strojárskymi technológiami, zabezpečujeme strojársku výrobu od súčiastok až po kompletné stroje.

 

V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001, ktorý akceptuje požiadavky normy STN EN ISO 9001:2008 pre výrobu a spracovanie kovov, kovových konštrukcií, výrobu a opravu strojov a a zariadení. Vlastníme tiež certifikát pre zváranie podľa normy STN EN ISO 3834-2:2005.

 

 

Pre udržanie konkurencieschopnosti produkcie s európskou či svetovou špičkou firma neustále investujeme do rozvoja technológií. Výrobky sú navrhované tímom vývojových konštruktérov pomocou najmodernejšej výpočtovej techniky. Snahou našej spoločnosti je riešiť potreby zákazníkov komplexne. Dokážme prispôsobiť naše riešenia na mieru individuálnym potrebám zákazníka.

 

Zaoberáme sa aj strojárskou výrobou pre rôzne odvetvia priemyslu – potravinársky, automobilový, oceliarsky, textilný, vzduchotechnický, stavebný a pod.

 

 

 

 

 

Významnou súčasťou spoločnosti IMC Slovakia, s.r.o. je Metal Service Centre – IMC Slovakia, s.r.o. a patrí medzi lídrov na slovenskom trhu v oblasti dodávania hliníkových materiálov, hliníkovo-bronzových materiálov, bronzov, ušľachtilých a konštrukčných ocelí určených na strojársku výrobu.

 

 

 

Máte záujem o naše služby?
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia