Posúvame limity od roku 2007

Aktuality v IMC Slovakia

Aktuality v IMC Slovakia

Šťastné a veselé vianoce!

Vážení zákazníci, 

ďakujeme za spoluprácu v roku 2017 a prajeme Vám štastné      a veselé Vianoce a veľa osobných aj pracovných úspechov          v novom roku 2018.

 

Tím IMC Slovakia

 

V IMC Slovakia bol Mikuláš

1.12.2017 sa konala tradičná akcia - IMC Mikuláš. Keďže deti našich zamestancov poslúchali, Mikuláš mal pre nich nachystané tanečné vystúpenie s Mimoňmi a Wikim a aj sladkú odmenu.

 

máme nové imc prezentačné video 2017

Vážení zákaznící, pozrite si naše nové prezentačné video IMC 2017.  

 

IMC výlet 2017

Tento rok navštívili naši zamestnanci s rodinami maďarské mestá Miškolc a Eger a kúpali sa jaskynných labyrintoch.   

Máme nový stroj

Vysokorýchlostné, vysoko presné horizontálne obrábacie  centrum. Tuhá konštrukcia,  vysoký krútiaci moment vretena  a vysokotlakové chladenie skrz vreteno tohto stroja sú vhodné na vysoko intenzívne obrábanie ako aj na vysoko presné dokončovanie. Stroj je vybavený paletovou výmenou (stôl 630mm x 630mm 2x / 630mm x 800mm 2x), ktorá zabezpečuje vysokú efektivitu výroby hlavne pri  väčších dávkach dielov. Zásobník s kapacitou 60 nástrojov a rýchlou výmenou predstavuje  dostatočnú flexibilitu aj pre väčší počet  operácii. Riadiaci systém novej generácie  využíva pokročilé funkcie CNC programovania ako aj intuitívne ovládanie stroja na dotykovom panely.

 


OPEN DAY PRE DETI A FAMILY DAY 2017

24.6.2017 sa konala akcia IMC Open Day pre deti a Family Day 2017. Deti si mohli prejsť trasou v priemyselnom areáli IMC Slovakia, vyskúšať elektrické hračky a vidieť stroje v akcii aby mali lepšiu predstavu, kde ich rodičia pracujú. Nasledovalo stretnutie rodín v Podskalí, kde boli nachystané vodné a skákacie atrakcie, cirkusový workshop, súťaže a veľa dobrého jedla. Tešíme sa na ďalší ročník.  

Kolaudovali sme 4 nové výrobné haly

V marci sme skolaudovali 4 haly čo pre nás predstavuje 5200m​ pre zefektívnenie výrobného procesu, nové pracovné miesta a priestor pre nové výrobné oddelenia a pracoviská. Momentálne prebieha presun pracovísk do nových výrobných hál.  
Máte záujem o naše služby?
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia