Posúvame limity od roku 2007

Aktuality v IMC Slovakia

Aktuality v IMC Slovakia

Šťastné a veselé Vianoce

Milí zákazníci, ďakujeme Vám za úspešnú spoluprácu v uplynulom roku a prajeme všetko dobré, pevné zdravie,
veľa osobných a pracovných úspechov v novom roku.

Tím IMC Slovakia

 

 

Máme nové promo video!

 

Milí zákazníci, radi by sme sa Vami podelili o naše najnovšie promo video - komplexný pohľad na spoločnosť IMC Slovakia. Dúfame, že sa Vám video bude páčiť.

 

 

 

Máme predĺžené certifikáty ISO

Milí zákazníci, stále kladieme dôraz na kvalitu a preto po re-certifikácii máme certifikáty na ISO 9001 a ISO 3834 platné do 1.5.2023.

 

certifikáty

 

 

Píla Altendorf na predaj!

Milí zákazníci, aktuálne ponúkame na predaj formátovaciu pílu Altendorf F45 ProDrive:

Technické špecifikácie:

A  1280mm                                                                                           Ručné nastavenie: šírka rezu + 280mm                                           Motorizované nastavenie: šírka rezu + 360mm

B  -3560mm                                                                                           Dĺžka stola + 360mm

C  -3500mm                                                                                           Dĺžka stola + 3290mm

D  -1890mm                                                                                          Priečka: 1, 890 -max. 3,420mm

Priečny plot a parlelogram: 1,960 - max. 3,690mm                  CNC prerezávač UNO/DUO: 2200 - max. 3,670mm                      Hmotnosť stroja začína na 1,170kg, v závislosti od konfigurácie  Výška stola 910mm, 880mm alebo 850mm

Dodatková výbava: Posuvný vozík 3200mm, ovládací panel vo výške očí, motor 7,5kW, Vario 2000-6000/min, uhlový doraz 90st., Paralelný doraz manuálne nastavenie, šírka 1000mm, Vozík podporný, prídavný, spray, ostrek pilového kotúča.

 

Kontaktná osoba pre predaj píly:

Miroslav Smataník                                          msmatanik@imcslovakia.sk                                                          +421 915 815 335

 

 

IMC Kvapka krvi

SME PYŠNÍ NA TO, AKÝCH MÁME KOLEGOV‼️ V týchto dňoch prebiehala v IMC výzva na darovanie krvi, ktorú sme nazvali IMC Kvapka krvi. V prvej vlne sa nám prihlásilo až 50 ochotných kolegov a v spolupráci s NsP v Považskej Bystrici postupne navštevujú Hematologicko - transfúzne oddelnie. Ďakujeme Vám!   

 

Pridaj sa k nám do tímu IMC Slovakia

Radi by sme sa s Vami podelili o naše nové promo video - Pridaj sa do tímu IMC Slovakia! Snažili sme sa ukázať rozmanitosť pracovných pozícií ale aj predstaviť benefity práce v IMC.

Video

 

 

Prevencia pred korona vírusom

Milí zákazníci, v IMC Slovakia sme prijali opatrenia pred šírením koronavírusu. Každý dodávateľ musí pri vstupe vyplniť dotazník a mať ochranné rúško a rukavice. Prosím o zodpovedné dodržiavanie prijatých opatrení.

 

 

Máme nové svetelné logo


Milí zákazníci, pomaly finišujeme práce na nadstavbe našej administratívnej budovy. Dokončili sme aj nové svetelné logo, z ktorého sa tešíme.
 

 

Veselé Vianoce a šťastný nový rok

Milí obchodní partneri,

s prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov
a mnohých úspechov v novom roku,
pripájame poďakovanie za Vašu dôveru
a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu.

 

IMC Slovakia,s.r.o.

 

 

Mikuláš navštívil IMC Slovakia

Naše deti poslúchali aj tento rok a preto sme sa v krásnom počte zase stretli na pravidelnej akcii IMC Mikuláš 2019. Spolu s pani Mikulášovou prišli aj škriatkovia, ktorí naše deti zabavali kým prišiel Mikuláš.  

 

Under reconstruction

Keďže sa stále snažíme spríjemniť a vylepšiť pracovné prostredie pre našich zamestnancov, začali sme v týchto dňoch s očakávanou prestavbou administratívnej budovy IMC. Budova bude väčšia a kancelárie budú modernejšie. Tešíme sa na výsledok.   

 

Pelesko má novú stránku!

Po 4 rokoch od spustenia stránky www.pelesko.sk sme sa rozhodli o zmenu - nový modernejší vizuál našej webovky o peletovacích linkách a takisto nové logo. Tešíme sa z tejto zmeny a dúfame, že aj naši zákazníci budú spokojní

 

 

Pelesko sa chystá do Nitry

Milí zákazníci, pozývame Vás na veľtrh Agrokomplex, ktorý bude prebiehať v dňoch 22-25.8.2019. Pelesko s partnerom Smartwiel budú vystavovať na voľnej ploche E, stánok č. 27. Vystavovať budeme peletovaciu linku Kompakt, elektrické kolobežky Citywiel a aku fúrik Smartwiel.

Tešíme sa na Vás!

 

 

Prerábame našu firemnú prezentáciu

Ani cez leto nezaháľame a snažíme sa vylepšiť naše firemné prezentácie pre nových ale aj stálych zákazníkov. Snažíme sa vylepšiť dizajn, doplniť nové fotografie a aktualizovať nové stroje.

 

 

Zelená zóna v IMC Slovakia

NOVÉ POSEDENIE V ZELENEJ ZÓNE!
Toto leto si môžu naši zamestnanci spríjemniť obed posedením v altánkoch alebo v novej kuchynke v zelenej zóne, kde si priamo môžu obed kúpiť z nového automatu.

 

 

IMC Family Day 2019

Dňa 22.6.2019 sa konala naša pravidelná akcia IMC Family Day. Stretli sme sa v Podskalí a aj keď nám počasie chvíľu neprialo, nakoniec sa zabavili deti aj dospelí :)

Tešíme sa na ďalší ročník.

 

 

Presťahovali sme naše Technologické centrum

Milí zákazníci, v júni 2019 sme presťahovali Technologické centrum do samostatnej haly (pri starej vrátnici, vedľa administratívnej budovy). Zefektívnili sme montáž a vytvorili sme aj nové pracovisko pre administratívnych pracovníkov. Tešíme sa tejto pozitívnej zmene

 

 

Vytvorili sme nové pracovisko

IMC slovakia vytvárame na jar 2019 nové pracovisko na žíhanie a pieskovanie. Zefektívni sa tak povrchová úprava materiálov a kvalita našich zváracích konštrukcií.

 

 

Pelesko a Smartwiel vystavujú v Brne

Pelesko s partnerom Smartwiel vystavovali v Brne na veľtrhu Animaltech 2019. Vystavovali sme peletovaciu linku Kompakt, ktorá je náš najpredávanejší model a elektrické kolobežky Citywiel.

Ďakujeme za Vašu návštevu a tešíme sa na ďalší ročník!

 

 

Smartwiel vystavuje v Prahe


Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať do nášho stánku Citywiel na veľtrhu For Bikes v Prahe - Letňany 29-31.3.2019. Vystavujeme v hale 1.

Tešíme sa na Vás!

 

 

Smartwiel začína sezónu na výstave Motocykel v Inchebe

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás pozvať do nášho stánku Citywiel na veľtrhu MOTOCYKEL v Inchebe v Bratislave 14. - 17. 3. 2016. Vystavujeme v hale B1, stánok č. 35.

 

 

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

Milí obchodní partneri,

ďakumeme za spoluprácu v uplynulom roku a prajeme Vám veľa osobných a pracovných úspechov v roku 2019.

Tím IMC Slovakia.

 

 

IMC Open Day 2018

20. september 2018 sa konala naša akcia s názvom Deň otvorených dverí IMC 2018. Akcia prebiehala v areáli IMC Slovakia a večerná časť v Piano klube v Trenčíne. Účasť bola vynikajúca a tešíme sa na ďalšiu akciu.

 

 

IMC výlet 2018

V tomto roku navštívili naši zamestnanci a ich rodiny Toskánsko alebo české mestá Blansko a Kromeříž spolu s rakúskymi kúpeľmi Laa an der Thaya. Bolo nám výborne:)
 

 

Pelesko fairs tour 2018

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať na veľtrhy Agrokomplex v Nitre, ktorý sa budú konať 16.-19.8.2018, a na Zem živiteľku v Českých Budějoviciach 23.-28.8.2017. Predstavíme našu novú malú peletovaciu linku KOMPAKT pre použitie na malých farmách, elektrický skúter Citywiel a elektrický túrik Smartwiel.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

 

Family Day 2018

16. júna 2018 bol dňom, kedy spoločnosť IMC Slovakia usporiadala každoročné podujatie - IMC Family Day v Podskalí, kde boli pripravené tobogány, trampolíny, bublinkový workshop a skvelé jedlo.

Tešíme sa na ďalší ročník.

 

 

RTVS pozvala Citywiel do relácie Dámsky klub

Milí zákazníci, v pondelok budeme v živom prenose v relácii Slovenskej televízie Dámsky klub. Sledujte nás v pondelok 11.6.2018 o 12:20 naživo  

 

Medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre 2018

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodný strojársky veľtrh v Brne, ktorý sa uskutoční 22. - 25. 5.. 2018. V pavilóne M4 máme stánok č. 27.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Obchodný tím MSC

 

 

Pelesko začína veľtrhy v Brne na techagre

Dear customers, we would like to invite you to the trade fair Techagro in Brno that will take place on 8.-12.4.2018. We have our stand in the pavilion A1, stand nr. 018. We will introduce our new – small pelleting line KOMPAKT for household use, electric scooter Citywiel and aku wheelbarrow Smartwiel.

We are looking forward to see you!

 

 

Citywiel sa zúčastní na veľtrhu Motocykel 2018 v Inchebe

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať na veľtrh MOTOCYkel v Bratislave, ktorý sa uskutoční 15.-18.3.2018. V pavilóne B0, stánok č. 126A.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Citywiel Team!

 

 

Máme nový produkt- CITYWIEL - elektrická kolobežka!

Kolobežka CityWiel je jednoduchý jednostopý dopravný prostriedok určený na prepravu jednej osoby. Kolobežkovať na nej možno po bežných komunikáciách v obci. Taktiež je určená na zrýchlený presun osoby v priestoroch veľkých priemyselných podnikoch či už na prepravu medzi objektmi v exteriéri, alebo priamo vo výrobných halách. Kolobežka CityWiel je náš vlastný výrobok vyvinutý spoločnosťou IMC SLOVAKIA, s.r.o. vyrábaný v Považskej Bystrici a je možné ho zakúpiť aj online.

 

more info

 

 

Teambulding 2018 v Rakúsku

Naši zamestnanci sa 26. - 28. januára zúčastnili na podujatí Teambuilding IMC v rakúskych Alpách v Spital am Pyhrn. Zamestnanci si mohli popri aktivitách teambuldinogu užiť aj pekné počasie na lyžovanie, beh na lyžiach alebo kúpanie.

Tešíme sa na ďalšie podobné udalosti :)

 

 

Vesele Vianoce a šťastný nový rok!

Vážený obchodný partner,

bolo nám potešením spolupracovať s vami v roku 2017 a prajeme Vám šťastné Vianoce a veľa osobných a profesionálnych úspechov v roku 2018.

 

Team IMC Slovakia

 

 

Sv. Mikuláš 2017

1. decembra 2017 Sv. Mikuláš navštívil IMC Slovakia a pripravil tanečné predstavenie s Mimoňmi a pre naše deti aj sladkú odmenu.  


Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodný strojársky veľtrh v Brne, ktorý sa uskutoční 9.-13.10.2017. Máme stánok v pavilóne V, stánok č. 013.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Business team MSC

 

 
 

 

Máme nové video!

Vážení zákazníci,

tu je naše nové prezentačné video IMC Slovakia. Ďakujeme za pozretie!

 

 

 

IMC výlet 2017

V tomto roku naši zamestnanci a ich rodiny navštívili maďarské mestá Miskolc a Eger a plávali jaskynnými labyrintmi.  

 

Pelesko a výstavy v roku 2017

Vážení zákazníci, ďakujeme vám za návštevu na veľtrhu Agrokomplex v Nitre a na veľtrhu Zem živitelka v Českých Budějoviciach. Tešíme sa na budúci rok.  

 

Máme nový stroj!

Vysokorýchlostné a precízne horizontálne obrábacie centrum.
Pevná konštrukcia, vysoký krútiaci moment vretena a vysokotlakové chladenie cez vreteno tohto stroja sú vhodné na obrábanie s vysokou intenzitou, ako aj na veľmi presné dokončovanie. Stroj je vybavený výmenou paliet (630 mm x 630 mm 2x / 630 mm x 800 mm 2x), čo zaisťuje vysokú účinnosť výroby najmä pri väčších dávkach dielov.
Zásobník na 60 nástrojov a funkcia rýchlej výmeny poskytuje dostatočnú flexibilitu pre ďalšie operácie.
Riadiaci systém novej generácie využíva pokročilé CNC programovacie funkcie a intuitívne ovládanie stroja s dotykovým panelom.
 

 

Agrokomplex & Země živitelka

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať na veľtrhy Agrokomplex v Nitre, ktoré sa budú konať 17.-20.8.2017 a na Země živitelku v Českých Budějoviciach 24.-29.8.2017. Predstavíme našu novú malú peletovaciu linku KOMPAKT pre použitie na malých farmách.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 


 

IMC OPEN DAY & FAMILY DAY 2017

24. júna 2017 bol deň, kedy IMC usporiadala výročné podujatie - Deň otvorených dverí IMC, kde deti mali možnosť vidieť, kde ich rodičia pracujú a vyskúšali elektrické štvorkolky a trojkolky a IMC Family day v Podskalí, kde sa pripravovali tobogány, trampolíny, cirkusový workshop a skvelé jedlo.

Tešíme sa na budúci rok.

 

 

 

Pelesko má nové promo video!

Vážení zákazníci, chceli by sme sa podeliť o naše nové promo video o našej linke Pelesko Pelleting. Pre viac informácií o linkách kliknite na odkaz: www.pelesko.sk
 


Medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodný strojársky veľtrh v Nitre, ktorý sa uskutoční 23.-26.5.2017. V pavilóne M4 máme stánok č. 39.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

 

 

 

Animaltech v Brne

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás pozvať na veľtrh AnimalTech v Brne, ktorý sa uskutoční 11.-14.5.2017. Máme stánok v pavilóne P, č. 79. Predstavíme našu novú - malú peletovaciu linku KOMPAKT pre použitie pre malé farmy.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

 

 

WE HAVE PASSED THE INSPECTION CONTROL OF 4 NEW PRODUCTION HALLS

V marci sme skoladovali 4 nové haly, čo pre nás znamená 5 200 m2 efektívnejšieho výrobného procesu, nových pracovných miest a priestoru pre nové výrobné oddelenia a pracoviská.

 
Máte záujem o naše služby?
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia