Posúvame limity od roku 2007

Aktuality v IMC Slovakia

Aktuality v IMC Slovakia

Prevencia pred koronavírusom

Milí zákazníci, v IMC Slovakia sme prijali opatrenia pred šírením koronavírusu. Každý dodávateľ musí pri vstupe vyplniť dotazník a mať ochranné rúško a rukavice. Prosím o zodpovedné dodržiavanie prijatých opatrení. Chránime sa tak navzájom.  

Máme nové svetelné logo

Milí zákazníci, pomaly finišujeme práce na nadstavbe našej administratívnej budove. Dokončili sme aj nové svetelné logo, z ktorého sa tešíme.  

SŤastné a požehnané vianočné sviatky

Vážený obchodný partner,

S prianím príjemného prežitia vianočných sviatkov
a mnohých úspechov v novom roku 2020,
pripájame poďakovanie za Vašu dôveru
a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu.

 

IMC Slovakia,s.r.o.

 

IMC Mikuláš 2019

3.12.2019 sa konala naša obľúbená akcia - IMC Mikuláš. Keďže deti našich zamestancov poslúchali, Mikuláš mal pre nich nachystané vystúpenie so strašidielkami, pani Mikulášovou a čertíkom.

 

Under reconstruction

Keďže sa stále snažíme spríjemniť a vylepšiť pracovné prostredie pre našich zamestnancov, začali sme v týchto dňoch s očakávanou prestavbou administratívnej budovy IMC. Budova bude väčšia a kancelárie budú modernejšie. Tešíme sa na výsledok.  

pelesko má novú webovú stránku

Po 4 rokoch od spustenia stranky www.pelesko.sk sme sa rozhodli o zmenu - nový modernejší vizuál našej webovky o peletovacích linkách a takisto aj nové logo. Tešíme sa veľmi z tejto zmeny a dúfame, že sa stránka bude páčiť našim zákazníkom.

 

Prerábame firemné prezentácie

Ani cez leto nezaháľame a snažíme sa vylepšiť naše firemné prezentácie pre nových ale aj stálych zákazníkov. Snažíme sa vylepšiť dizajn, doplniť nové fotografie a aktualizovať nové stroje.  

Nové posedenie v zelenej zóne

Toto leto si môžu naši zamestnanci spríjemniť obed posedením v altánkoch alebo v novej kuchynke v zelenej zóne, kde si priamo môžu obed kúpiť z nového automatu.   

IMC Family Day 2019

Dňa 22.6.2019 sa konala naša pravidelná akcia IMC Family Day. Stretli sme sa v Podskalí a aj keď nám počasie chvíľu neprialo, nakoniec sa zabavili deti aj dospelí :) Tešíme sa na ďalší ročník.  

 

Presťahovali sme technologické centrum

V júni 2019 sme presťahovali Technologické centrum do samostatnej haly (pri starej vrátnici, vedľa administratívnej budovy). Zefektívnili sme montáž a vytvorili sme aj nové pracovisko pre administratívnych pracovníkov.   

 

 

vytvárame nové pracovisko

V IMC slovakia vytvárame na jar 2019 nové pracovisko na žíhanie a pieskovanie. Zefektívni sa tak povrchová úprava materiálov a kvalita našich zváracích konštrukcií.  

SŤastné a požehnané vianočné sviatky

Vážený obchodný partner,

IMC Slovakia, s.r.o. Vám ďakuje za spoluprácu

v uplynulom roku a želá veľa osobných

a pracovných úspechov v roku 2019.

 

IMC Open day 2018

Dňa 20. septembra 2018 sa konala tradičná akcia s názvom IMC Open Day 2018, kde sa zúčatňujú naši zákazníci. Účasť bola perfektná a tešíme sa, že nám prialo aj počasie.Večerná čas´t eventu prebiehala tento rok v Piano Clube v Trenčíne,kde bol pripravený kultúrny program.

 

Tešíme sa na ďalší ročník.

 

IMC Výlety 2018

Tento rok mali naši zamestnanci možnosť navštíviť buď Toskánsko alebo výlet do českých miest Blansko a Krromeřiž spojených s kúpaním v rakúsky kúpeloch Laa an der Thaya.

 

 

FAMILY DAY 2018

Dňa 16. júna 2018 sa konala pravideľná akcia IMC Family day. Stretli sme sa v Podskalí a aj keď nám moc počasie neprialo pre deti boli nachzstané atrakcie ako bublinkový workshop, šmýkačky, hamster wheel a iné. Teším sa na ďalší ročník:)  

NAŠA KOLOBEŽKA V SLOVENSKEJ TELEVÍZII!

Slovenská televízia pozvala Citywiel do relácie Dámsky klub. Sledujte nás v pondelok 11.6.2018 o 12:20 naživo.  

 

Spúšťame predaj elektrickej kolobežky!

Spúšťame predaj nášho nového vlastného produktu - elektrickej kolobežky Citywiel. Kolobežka CityWiel je jednoduchý jednostopý dopravný prostriedok určený na prepravu jednej osoby. Kolobežkovať na nej možno po bežných komunikáciách v obci, ale aj mimo nej. Taktiež je určená na zrýchlený presun osoby v priestoroch veľkých priemyselných podnikoch či už na prepravu medzi objektmi v exteriéri, alebo priamo vo výrobných halách. Kolobežka CityWiel je náš vlastný výrobok vyvinutý našou spoločnosťou IMC SLOVAKIA, s.r.o. vyrábaný v Považskej Bystrici.

 

viac info o Citywiel

 

Teambuilding v rakúsku 2018

26-28. január sa naši zamestatnanci zúčastnili na akcii Teambuilding IMC v rakúskych alpách v meste Spital am Pyhrn. Okrem teambuldinogových aktivít mohli zamestatnci využiť krásne počasie na lyžovanie, bežkovanie alebo aj na kúpanie.

Tešíme sa na ďalšie spoločne akcie :)

 

Šťastné a veselé vianoce!

Vážení zákazníci, 

ďakujeme za spoluprácu v roku 2017 a prajeme Vám štastné      a veselé Vianoce a veľa osobných aj pracovných úspechov          v novom roku 2018.

 

Tím IMC Slovakia

 

V IMC Slovakia bol Mikuláš

1.12.2017 sa konala tradičná akcia - IMC Mikuláš. Keďže deti našich zamestancov poslúchali, Mikuláš mal pre nich nachystané tanečné vystúpenie s Mimoňmi a Wikim a aj sladkú odmenu.

 

máme nové imc prezentačné video 2017

Vážení zákaznící, pozrite si naše nové prezentačné video IMC 2017.  

 

IMC výlet 2017

Tento rok navštívili naši zamestnanci s rodinami maďarské mestá Miškolc a Eger a kúpali sa jaskynných labyrintoch.   

Máme nový stroj

Vysokorýchlostné, vysoko presné horizontálne obrábacie  centrum. Tuhá konštrukcia,  vysoký krútiaci moment vretena  a vysokotlakové chladenie skrz vreteno tohto stroja sú vhodné na vysoko intenzívne obrábanie ako aj na vysoko presné dokončovanie. Stroj je vybavený paletovou výmenou (stôl 630mm x 630mm 2x / 630mm x 800mm 2x), ktorá zabezpečuje vysokú efektivitu výroby hlavne pri  väčších dávkach dielov. Zásobník s kapacitou 60 nástrojov a rýchlou výmenou predstavuje  dostatočnú flexibilitu aj pre väčší počet  operácii. Riadiaci systém novej generácie  využíva pokročilé funkcie CNC programovania ako aj intuitívne ovládanie stroja na dotykovom panely.

 


OPEN DAY PRE DETI A FAMILY DAY 2017

24.6.2017 sa konala akcia IMC Open Day pre deti a Family Day 2017. Deti si mohli prejsť trasou v priemyselnom areáli IMC Slovakia, vyskúšať elektrické hračky a vidieť stroje v akcii aby mali lepšiu predstavu, kde ich rodičia pracujú. Nasledovalo stretnutie rodín v Podskalí, kde boli nachystané vodné a skákacie atrakcie, cirkusový workshop, súťaže a veľa dobrého jedla. Tešíme sa na ďalší ročník.  

Kolaudovali sme 4 nové výrobné haly

V marci sme skolaudovali 4 haly čo pre nás predstavuje 5200m​ pre zefektívnenie výrobného procesu, nové pracovné miesta a priestor pre nové výrobné oddelenia a pracoviská. Momentálne prebieha presun pracovísk do nových výrobných hál.  
Máte záujem o naše služby?
Meno:
Názov firmy:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia